VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Prožívání bolesti ve snu, tedy sny o bolesti, se liší od snů z bolestivého podnětu. Bolestivý podnět ve snu se projevuje zejména rozdílným způsobem snové práce ve snu, která se z biologických důvodů, zejména u bolestí chronických, snaží spánek snícího zachovat.

Je-li ve snu bolest spojena se snovým dějem, je třeba se zaměřit na situace, ve kterých k bolesti dochází a výklad snu vést obvzvláště pečlivě, neboť sny o bolesti nenavštěvují člověka příliš často. Možná proto, že bolest sama má pro psýché člověka dostatečně jasný význam i v bdělém stavu. Objevuje-li se však ve snu situace, kdy bolest sami ve snu někomu působíme, měli bychom být u výkladu snu obvzvláště obezřetní a snažit se interpretovat snové obrazy a prožitky s odstupem a nezaujatě. Podobně, jako snová práce umí zastřít, může naše skrytá přání ve snu zcela obnažit.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Bolest, zejména bolest ve snu ze zubního či ušního podnětu, jak ji popisuje i Sigmund Freud, bývá velmi častým zdrojem snu. Ať již se jedná o jakýkoliv bolestivý podnět, můžeme říct, že primárně zapracuje mozek a nechá nás snít o hodinách na mučidlech či o prožití vlakové havárie. Mozek se vždy snaží zachovat spánek a většinou teprve tehdy, až je bolest ve spánku překročí určitý práh, spáč se probouzí. Jak z historie, tak i ze současnosti od lidí z různých sociálních vrstev máme popsány sny z bolesti, které se zdály těsně před probuzením ze spánku, ze sna.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí

Výklad snu o bolesti a sny s bolestí

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Na tvorbě snu, a pro jeho výklad je toto důležité si připomenout, se bolest či bolestivé podněty mohou podílet poměrně dosti značnou měrou. sám Sigmund Freud popisuje několik snů vlastních ze zubního podnětu, kdy popisoval sny, ve kterých trpěl na mučidlech v tzv. železné panně. Živě cítil, kterak se mu zabodávají jehly mučidla do čelisti a probudil se hrůzou, avšak po procitnutí si uvědomil, že za sen může bolestivý zubní podnět.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www