VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Výklad duchovních snů, tedy snů s nadzemskými tématy, je starý jako lidstvo samo, neboť již ve starověkých záznamech nalézáme zmínky o věštírnách, kde věštky upadaly do spánku, kde se jim zjevovaly snové vidiny.

Snová proroctví provázejí lidstvo celá tisíciletí. Několik dní před smrtí se Abrahamu Lincolnovi zdálo o rakvi vystavené v Bílém domě. Lincoln se ve snu zeptal stráže, kdo to zemřel. Dostalo se mu následující odpovědi : „Prezident - vrah ho zastřelil“. Tomuto snu, který Lincoln ještě vyprávěl své ženě, bylo souzeno se zanedlouho naplnit. Podobných pořípadů je známá celá řada. Rakousko-uherský biskup Joseph Lanyi prožil jasnovidecký sen o zavraždění rakouského páru a pokoušel se Františka Ferdinanda varovat. V červenci 1914 padli oba vladaři za oběť atentátu.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Věhlasná jsou snová proroctví Edgara Cayce. Tento vizionář, který žil v období let 1877 až 1945, předvídal ve stavu vytržení nejrůznější světové události-hospodářské krize, války a geologické katastrofy. Jeho životopisec Jess Stearn o něm v roce 1967 napsal : „Jedno z jeho nejslavnějšího proroctví, které však teprve čeká na své vyplnění, se týká Sovětského svazu. Byla to pravděpodobně jeho poslední velká předpověď, protože ji vyslovil jen několik málo měsíců před svou smrtí.Ve svém jaznozřivém vytržení ohlásil konec komunismu v Rusku a viděl tento stát dokonce ve stavu, kdy se stal nadějí pro celý svět. Z Ruska přichází naděje pro svět -nikoliv prostřednictvím toho, co bývá někdy označováno jako komunismus nebo bolševismus. Ne. Spíš je to svoboda, svoboda!Každý člověk bude žít prosvé spoluobčany. Tenhle princip se tam zrodil. Uplyne mnoho let, než získá konkretní podobu. Z Ruska však znovu povstane naděje pro celý svět. První část tohoto podivuhodného proroctví se mezitím skutečně vyplnila.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Objevují-li se ve snech zemřelí, výklad snu je složitý

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Vzpomeňme si třeba na zánik zaoceánského obra Titaniku v dubnu 1912. Později o sobě dalo vědět hodně lidí, kteí tvrdili, že tuto katastrofu „cítili“ nebo ji naprosto klasicky předvídali. Můžeme jim důvěřovat? Oproti tomu je v dané souvislostio skutečně pozoruhodný následující příběh. Čtrnáct let před touto obrovskou katastrofou vyšel román Futility /Neúčinnost/ od Morgana Robertsona. V příběhu se vyprávělo i luxusním zaoceánském parníku, který byl přesně jako později Titanik pokládán za nepotopitelný a zároveň byl ve své době považován za největší lodˇ. Podivuhodné nnožství technických podrobností se naprosto shodně shodovaslo s románovou „kopií“ tedy se skutečným Titanikem. Avšak nejen tím se obě lodě více než nápadným způsobem podobaly. I jejich osud byl naprosto stejný. Fiktivní románová loď - přesně jako Titanic - se jedné chladné dubnové noci srazila s ledovcem a potopila se do vln Atlantiku. To nejneuvěřitelnější na celé téhle historce je jméno románové lodě : „ The Titan „ Fantazie a realita jakýmsi záhadným způsobem porodily se čtrnáctiletým odstupem jednovaječná dvojčata.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www