VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Zbohatnutí a výklad snu o dosažení či nabytí bohatství patří mezi ty typy snové práce a psychických snových dějů, které označujeme souhrnně jako děje vedoucí ke splnění přání ve snu.

Sny o tom, kterak jsme dosáhli velkého bohatství, či o pocitu, že jsme náhle zbohatli jsou typickým příkladem snů, které přesně odpovídají teorii o snech, jako o psychickém ději, který splňuje podvědomá přání člověka.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Výklad snu o penězích nebo výklad snu o náhlém zbohatnutí obecně v žádném snáři, ani tedy i ve snáři online , neznamená nic příliš hezkého. Sen o penězích, nebo sen o nabytí majetku bývá většinou vykládán jako příchod neočekávané ztráty, prohry, příchod finančního nebo osobního neštěstí. I když je třeba opět zdůraznit, že je třeba u výkladu snu dbát na všechny okolnosti a individuum spáče. Sny o bohatství a jejich výklad patří rovněž mezi sny typické a je třeba skutečně říci, že i z historických pramenů sny o bohatství, nebo sny o nabytí majetku byly vykládány negativně s ohledem na budoucí život spícího, toho, komu se sen zdál.
      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Sny o penězích, bohatství a jejich výklad

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

V souvislosti s výkladem snu o zbohatnutí, či výkladem snu o nabytí majetku lze jako zajímavost uvést sen o defekaci, sny o pomočení či sny o neudržení stolice. Obecně naopak tyto sny, kdy se defekujeme, kdy neudržíme ve snovém ději moč či stolici, bývá ve snářích vykládán jako příchod štěstí, jako vyřešení stávajícího problému, jako příchod pozitivní zprávy do života spícího. Sny o defekaci ve snovém ději jsou svým výkladem naprostým opakem ve výkladu snu o zbohatnutí či výkladu snu o nabytí majetku. Zatímco sny o nabytí majetku jsou vykládány pro budoucnost snícího negativně, sny o defekaci jsou naopak vykládány pro budoucnost spáče pozitivně. Znázornění radostné zprávy či radosti a štěstí právě tímto způsobem ve snu, tedy defekací, pravděpodobně souvisí s dětskými zážitky spojenými s vylučováním, pochvalu, která nás těšila, když jsme se jako malí učili hygienickým návykům.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www