VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Výklad snu o zvířatech nebo o domácích mazlíčcích bývá složitý vzhledem k symbolice zvířat. Zvěř obecně, zejména výklad snů o lesní zvěři zpravidla hovoří o špatných. Královna Sibyla Kumanna hovoří ve svých proroctvích i o výkladu snů a zvěř rovněž popisuje jako znamení do budoucna špatné, ovšem vyjma lesního jelena, který podle Sibyly znamená štěští v příštích dnech.

Tygr ve snu znamená rovněž neblahé znamení. Havrana vidět ve snu znamená již očekávané trampoty příchod něčeho zlého, neboť havran je všeobecně znamením velmi špatným, často se ve snech objevuje i ve smyslu krkavce. Vidět ve snu havrana znamená upozornění, aby na sebe člověk dal v příštích dnech a týdnech dobrý pozor. Vedle havrana ve snu se objevuje velmi často symbol hada, který údajně upozorňuje na nepřítele, jinými slovy možná i na nepřítele ve vlastních řadách. Pokud s hadem snící zápasí, má si být jistý, že nepřítele přemůže.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Podle mnoha snářů i podle výkladu snů Sibyliných mají zvířata ve snech rozdílný význam a velmi často mnoho záleží i na tom, v jaké situaci se zvíře ve snu nachází a jakou vykonává činnost. Symbol pavouka ve snu znamená obecně podle mnoha snářů znamení velmi dobré, je-li pavouk ve snu živý. Mrtvý pavouk ve snu snáře popisují jako znamení špatné, pravděpodobně se zažitou představou, že pavouk přináší štěstí. Jiným případem je vidění psa ve snu, které snáře vykládají jako dobré znamení vyjma vidění černého psa.Můra a noční hmyz ve snu se vykládá snáři velmi různorodě - na straně jedné bývá spatření nočního hmyzu popisováno jako znamení přinášející klid a mír, na straně druhé, a to většinou, je znamení noční můry ve snu považováno za znamení nadcházejících těžkostí. Velmi neblahým, znamením je rak, což má pravděpodobně vztah k rituálům a znamení raka ve zvířetníku, které souvisí se vztahy astronomie a náboženství. Vidět bílou labuť ve snu následně znamená údajné jednoznačné štěstí v životě, příchod manželství nebo zplození potomka.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Ve výkladu snů hraje symbol zvířete důležitou roli

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Ve snu vidět orla, nebo symbol orla znamená podle výkladu mnoha snářů znamením veskrze dobrým, ovšem pokud se nám ve snu zjeví orel mrtvý, údajně zjevení mrtvého orla ve snu znamená totální ztrátu nebo úplné zničení. Jiným symbolem, který se sublimuje do podoby zvířete ve snu je symbol osla ve snu, sen, který je vykládán snáři jako znamení blížícího se vlastního zesměšnění, pravděpodobně pro vztah, který k oslu, resp. k iq a chování toho zvířete chováme. Nikdy bychom však neměli zapomínat na to, že každý sen je třeba vykládat individuálně s ohledem na okolí, situaci a osobnost spícího. Pokud se ve snech objevuje myš nebo krysa, podle výkladu většiny snářů zjevení tohoto zvířete ve snech oznamuje následující období nouze. Podobně je popisováno i lovení ryb, tedy rybolov ve snu bez výsledku - pokud ve snu chytáte ryby a nic nechytíte, snáře tento výjev reprezentují příchodem chudých období.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www