VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Výklad snů o nevěře partnerské nebo výklad snů o nevěře manželské bývá složitý zejména ze dvou důvodů - je vždy u výkladu takových snů velmi důležité, abychom vzali vpotaz všechny reálné okolnosti života spáče v bdělém stavu, a abychom rovněž stanovili správnou cestu, kterou snová práce zvolila při sestavování snových obrazů s tématem nevěry - výklad snů se ubírá mnoha cestami.

Primárně je třeba, abychom u výkladu snů o nevěře znali již zméněné aktuální životní okolnosti snícího. Lze totiž logicky předpokládat, že sny s rozdílnými obsahy se budou zdát podvedenému manželovi a jiné sny adolescentní dívce, i když téma snu zůstane zachováno, tedy zobrazení nevěry ve snu. Rovněž tak bude s velkou pravděpodobností sen o nevěře působit na osobnost citlivou oproti osobnosti odolné vůči nevědomým psychickým dějům, a tedy i snům.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Ve výkladu snu o nevěře je nutné vyjma reálných životních okolností spáče rovněž stanovit u vykládání snu hlavní cíl, a ten je především ničím nezaujatý a otevřený výklad snu. Snová práce může, podobně jako u jiných témat snů, pracovat několika způsoby, a ty se mohou vzájemně prolínat. Jednak se jedná o zpracování zážitků a emocí z předešlého dne ve snu, zasuté vzpomínky z dětství, snové splnění přání, zhuštění ve snu, tranformace ve snu a samozřejmě i tělesné podněty a aktuální tělesný stav snícího včetně vnějších podnětů - podráždění smyslových orgánů ve snu.

Výklad snů o nevěře tedy má svá úskalí a zkušený vykladač snu si je těchto překážek vědom. Aktuální psychický stav nebo aktuální životní situace rovněž ve snu hrají významnou roli a pro výklad snů jsou to důležité okolnosti.

      

zvířata a sny

rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemíVýklad snů o manželské nevěře často znamená touhu po odpuštění

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Ve výkladu snu o nevěře se velmi často vykladač snu dobere se snícím k závěru, často až příliš průhlednému, avšak lidským bytostem přirozenému. Mnozí lidé si neuvědomují, že když partnerovi něvěru odpustí, neznamená to ještě, že budou schopni, nebo že by měli s ním nadále žít, a nebo že je pokračování takového vztahu zdravé. Odpuštění však stávající pouto uvolňuje a umožňuje oběma partnerům vyléčit se z citových zranění a posunout dál způsobem, který je pro všechny zúčastněné nejlepší.

Výklad snu o nevěře tedy může znít u každého jednotlivce rozdílně, avšak několik zásad si lze říci - sen může díky snové práci znázornit podvědomé přání o sexu ve více osobách, přání vyrovnat se s reálnou nevěrou "oko za oko", sen může zpracovat přání po zlepšení sexuálního soužití ...

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Pridat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www