VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Výklad snů partnerských a partnerské sny obecně tvoří zvláštní a velmi zajímavý fenomén. Je známo, že se sny životních partnerů mohou navzájem ovlivňovat, a tato pravděpodobnost je tím vyšší, čím déle spolu tyto osoby žijí. Výklad a vznik těchto snů je tvrdým oříškem nejen pro moderní psychologii, jejich vysvětlení a výklad těchto zvláštních snů lidé hledali odpradávna.

Je skutečně velmi zajímavé, že sny životních partnerů se mohou navzájem ovlivňovat, jednoduše řečeno, sny osob, žijících v trvalém partnerském svazku mívají někdy velmi podobný nebo shodný průběh, téma, nebo dokonce můžeme slyšet i o snech, které na sebe navzájem navazují a zdají se oběma partnerům i více než dvě noci po sobě. Jakým způsobem tento fenomén vzniká a jak jej vysvětlit je však i v současnosti stále tajenkou.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Pro výklad snů o sexu a erotice je důležité si uvědomit, že ve snu jsou často v rámci snové práce využívány zástupné snové symboly, jak je popsal v díle "Výklad snů" Sigmund Freud.

Sigmund Freud popsal zástupné snové symboly ve snu dvojího druhu specifikovaných dle tvaru, a tedy i funkce, pohlavních orgánů člověka. Ženské snové zástupné symboly popisuje jako dutiny, lahve, vázy, hluboká údolí či různé otvory a škvíry. Jako mužské snové zástupné symboly Freud pak logicky vidí vše, co připomíná penis, tedy hole, nože, sloupy, hlavně zbraní, tyče, pera, obecně předměty podlouhlého tvaru.

Třebaže snová práce umí s logikou, obrazy a symboly ve snu pořádně zamíchat, tyto snové symboly Freud popisuje jako pro sny typické. Usuzoval tak i na základě toho, že tyto erotické, sexuální snové symboly ve snu popisují i někteří starověcí filosofové.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí

Sex, nevěra a netradiční sexuální praktiky ve výkladu snu

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Jako u výkladu všech snů, tak i u výkladu snů ve kterých se objevuje náš životní partner, u výkladu snů partnerských, kdy se oběma zdají sny s podobnými snovými obrazy, je třeba dbát nejvyšší opatrnosti, abychom při terapii výkladem snů již stávající situaci nějakým způsobem nezhoršili. Partnerské sny jsou pole neorané, neboť se skutečně jen náhodou povede zaznamenat sny dvou osob, které spolu žijí a které partnerské sny již zažily a tyto sny se pokusili bud´ sami nebo s terapeutem vykládat a výsledky své činnosti zaznamenali.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www