VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Výklad snů o rodině a příslušnících rodiny, třebaže toto téma patří rovněž pro výklad snů mezi typická témata, nebývá vždy natolik průhledný. Snová práce může použít rodinné příslušníky ve snu jako demonstraci jiné situace nebo osob, na kterých nám může velmi záležet.

Sny, ve kterých vystupují rodinní příslušníci v člověku automaticky vyvolávají otázku, zda se jedná o snovou prací znázorněné podvědomé konflikty, které za bdělého stavu neřešíme, nebo snová práce na příkladu takto blízkých osob demonstruje situaci jinou, kterou se v bdělém stavu zaobíráme, a tato psychická činnost pokračuje i v průběhu spánku, avšak používá k tomu ve snu svých vlastních metod.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Rodinní příslušníci ve snu hrají velmi často role zachránců a nebo dohlížejících na průběh nějakého dění, kterého se mohou i sami aktivně zúčastňovat. Rodinný příslušník ve snu, ať již je to otec ve snu, matka ve snu, bratr ve snu nebo jiní příslušníci vlastní rodiny, ve valné většině snářů znamenají obrat k lepšímu, usazení se, příchod klidu a rozumu do následujících rozhodnutí. Je-li pak rodinný příslušník ve snu přímo zachránce, měli bychom se zamyslet nad tím, co se nám naše podvědomí prostřednictvím takového snu snažilo naznačit. Odchází, nebo odjíždí-li rodinný příslušník a my se s ním ve spánku loučíme, můžeme se v několika následujícíh dnech těšit na nepříliš příznivou zprávu nebo situaci.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Výklad snů o rodinných příslušnících je vždy složitý

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Matka, otec, bratr, sestra a nebo příbuzenstvo vzdálenější navštěvuje ve snech každého člověka, a nejedná se vždy o vzpomínky z dětsví. Vzpomínky z dětství však jsou, zejména u výkladu snu o rodičích a příbuzných, významným zdrojem snu. Dětské zážitky ve snu pak snová práce může převést do současného životního období a nebo naopak, zážitek z předešlého dne může na základě vzpomínky z dětství zasuté v nevědomí dosadit do dětských let.

Problematika výkladu snu o příbuzných a o blízkých rodinných příslušnících je téměř vždy vztažena ke vztahům s těmito osobami a k aktuálnímu dění, ke kterému mohou mít tyto osoby vztah, nebo na tyto děje mít vliv.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www