VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Hostina ve snu, zúčastníme-li se jí osobně, nebo spatříme-li ve snu hostinu, výklad tohoto typu snů podle evropských tradičních snářů poukazuje zejména na to, že hostina ve snu je všeobecně znamením zlým pro blízká období. Různé potraviny symbolizovaly nejen různé části těla, ale i vlastnost, potraviny a byliny byly odjakživa užívány k lékařským a potravinářským účelům. Výklad symbolů, snů, ve kterých se symboly potravin objevují je značně rozdílný a význam jednotlivých symbolů je značně nejednotný.

Maso v úpravě na ohni, tedy pečené na rožni, grilované teplem z plamene, tepelná úprava masa na živém ohni má být i podle výkladu snů, který sepsala královna Sibyla Kumanna znamením vítězství a úspěchů, tento symbol lze vyložit jako příchod doby štěstí. Jíst sladké fíky pak má znamenat štěstí a rozmnožení majetku - toto pravděpodobně platí i o velmi sladkých potravinách vůbec. Symbolický význam snové práce, tedy konzumace něčeho, co nám přirozeně chutná, je i laikům zcela jasný.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Roku 1965 snil jeden vikář z anglického Nottinghamshiru třikrát po sobě o kostelech, ve kterých sloužil mši. V případě prvního kostela šlo o krásnou středověkou stavbu. Druhý kostel byla mohutná budova pocházející z viktoriánského období. Ve třetím snu ho zaujal nejen samotný kostel, ale i okolnost, že za zadní části kostelního nádvoří viděl trosky zámku Hadleigh v Essexu. O rok později nastoupil farář svůj úřad v nové farnosti. Když spatřil tamější Boží stánek, okamžitě se rozpomněl, že je to kostel z jeho prvního snu. Uplynulo pět let a duchovní změnil místo svého působení-tentokrát to byl Beckenham v Kentu. A znovu originál se beze zbytku shodoval se snovou předlohou. Farář nechápavě stanul před majestátním viktoriánským kostelem,který předtím nikdy neviděl - s výjimkou svého druhého snu. Naplnilo se i poslední noční vidění anglického vikáře, ovšem až po dvanácti letech. Roku 1977 se přestěhoval do Bury St. Edmunds v Suffolku. Tentokrát už nebyl nijak zvlášť vyveden z míry, když z kostelní dvorany spatřil trosky bývalého opatství, které se neuvěřitelně podobaly zámku Hadleigh.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Výklad snů a sny s paranormálními jevy

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Lidé, kteří prožili setkání s UFO, nezřídka poté trpívají poruchami spánku, které odeznívají a jsou spojené s jasnovideckými sny. Zažil to i dvaadvacetiletý Francouz z Pont-de-la-Roque, který 29.ledna 1968 údajně viděl, jak přistává svítící kotoučovitý létající předmět. Podle svého líčení nebyl s to se během tohoto pozorování ani pohnout. Chtěl uprchnout, ale nedostávalo se mu nejmenší kontroly nad vlastním tělem. Přitom mu nebylo jasné, zda ho zadržovalo nějaké neznámé silové pole, nebo jestli jej ochromil strach. Během dvou týdnů, které po tomto zážitku následovaly, byl svědek postižen poruchami spánku a zdál se mu v této fázi věštecký sen, díky němuž předpověděl skutečný požár ropné rafinerie.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www