VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Věštecké sny a fenomén výkladu snových vizí budoucnosti ve snu lidé znají a popisují odnepaměti. Výklad věšteckých snů se stává bezobsažný - o tom, že se nám zdál sen věštecký se zpravidla přesvědčíme až onu událost prožijeme v bdělém stavu. Výklad věšteckých snů tedy není třeba provádět, sen není třeba vykládat, spíše se ptáme jak je možné, že ve snu vidíme situaci, kterou následně sami prožijeme ?

Třebaže jsou věštecké sny a jejich výklad velice složitou otázkou, prokazatelné je, že minimálně jednou za život každý člověk věštecký sen prožije. Věštecký sen se vyznačuje především tím, že jej lidé popisují jako velmi živý zážitek a velmi často si na sen vzpomenou ihned po procitnutí. Otázka všteckých snů je velmi složitá především proto, že sny a snová činnost ve spánku jsou prokazatelným psychicky nutným a významným dějem centrální nervové soustavy; sny mají prokazatelně pro lidské bytosti význam. Jak je však možné, že ve snu vidíme situaci, která se stane až budoucnu ?

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Výklad věšteckých snů je vzhledem k jejich povaze nemožný - někteří více či méně uznávaní badatelé se domnívají, že sny lidem posílají naše duše, individuální či kolektivní nevědomí nebo vyšší duchovní bytosti. Věštecké sny však mají vážný nedostatek: "věštecký sen" nelze prokázat, není li zaznamenán před předvídanou událostí. Před zaražděním J.F. Kennedyho se údajně desítkám lidí zdál sen o zavraždění prezidenta, přesto se však, bohužel, ani jeden oficiálně nepřihlásil, aby sen a obsah snu zaznamenal. Podobně tomu bylo před atentáty na papeže Jana Pavla II., nebo před katastrofou parníku Titanic.

Věštecké sny se však netýkají pouze katastrof. Mnoha lidem se zdají sny o neštěstí či událostech, které čekají jejich příbuzné či známé. Naši příbuzní a známí nás ve snech navštěvují rovněž poměrně často a rovněž věštecké sny se našich blízkých rovněž týkají, což však neodpovídá na otázku po původu a výkladu věšteckých snů v psychickém aparátu člověka.

      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Význam věšteckých snů bychom měli vykládat individuálně

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Jisté je, že věštecké sny, sny s barvitým, přesným dějem, na který si pro procitnutí dokážeme zcela jasně vzpomenout, popisují lidé odnepaměti, věštecký význam snů dokonce jako oficiální vědecko-náboženské stanovisko celých státních celků lze pozorovat například v počátcích Římské říše.

Pokud máme věštecké sny pochopit a popsat, měli bychom je rovněž umět rozeznat od těch, které se nám zdají běžně. Výkladem vlastních snů a zamyšlením se nad vlastními sny toho uděláme mnoho pro svůj psychický aparát a často vyřešíme vazby, které bychom bez výkladu snu neviděli. Zabývat se výkladem snu znamená prohloubit znalost svého nevědomí, znalost svého psychického aparátu, výkladem snů často vyřešíme problémy, které nás tíží v bdělém stavu. Zapisujte si své sny !

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www