VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Létání a výklad snů o levitaci, sny o vznášení a sny o létání jsou popisovány již v nejstarších výkladech snů - sny o létání a vznášení patří rovněž mezi jedny ze snů s tématem, se kterým se lidé ve snech setkávají odpradávna.

výklad snů o létání a výklad snů o vznášení je třeba provádět na základě individuálních prožitků spáče. Třebaže výklad snů o létání nepatří mezi nejhůře vykládaná témata snů, neboť již ve starověku můžeme sledovat výklad snů o létání popisovaný jako sen s typickým tématem.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Nejen autor "Výkladu snů", sigmund Freud považoval létání ve snech za typická snová témata. Již staří Řekové popisovali sny, ve kterých je navštíví bůh spánku Morfeus a létání ve snu spáči umožní. Příběhy s návštěvou Morfea, kdy v jeho společnosti spáč létal jsou popsány i v dochovaných záznamech o řecké kultuře z 5. stol. před n.l. Sám sen, ve kterém létáme je téměř vždy stoprocentně příjemný - létání samo je spojeno se slastným pocitem a z dosažením uspokojení jindy běžně nedosažitelného.

Výklad snu o létáíní rovněž podle Sigmunda Freuda souvisí s přirozenou biologickou akcí mužského těla, totiž s erekcí - dojde-li k erekci během spánku, může snová práce pro zachování spánku vytvořit fantazijní představu létání - erekce totiž jako jediná přirozená akce lidského těla překonává gravitaci.
      

zvířata a sny

 rodina a sny

 přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí


Levitace a létání ve výkladu snu

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Výklad snu o létání může odhalit velmi zajímavá skrytá přání spícího - i takto vykládal sny o létání zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud. Vidět se ve snu létat či levitovat, popřípadě k tomu používat nějaké prostředky, není jedno a totéž. Třebaže jsou sny o létání a jejich výklad téměř klasické, většinou hovoříme o létání ve snu bez pomůcek. používáme-li však k létání ve snu nějaké prostředky, například létající koberce, výklad snu se může ubírat zcela jinou cestou.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

 ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Přidat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www