VÝKLAD SNU A ONLINE SNÁŘ

 

Výklad snů o pádech i vzestupech ve snu se nejčastěji odvíjí od Freudovského výkladu snů, kdy tyto symboly jsou nejčastěji spojovány s nevědomým sexuálním zdrojem snu. Výklad snů o vzestupech i pádech ve snu má specifická pravidla výkladu.

Sny o pádech či padání ve snu, tedy sny o nekontrolovatelných pocitech pádu, kdy vlastní start jsme ve snu neprožili, patří rovněž mezi klasické případy snového fenoménu - zmínky o snech a padání či sny o pádech a jejich výklad můžeme sledovat i ve starých literárních památkách nejen z Evropy, ale i Asie - sny o pádech patří mezi další snový fenomén.

Sny o pádech a jejich výklad spojuje jeden základní snový fenomén - pokud ve snu padáte, vzbudíte se vždy dříve, než dopadnete, nebo sen a snová práce nahradí snový obraz s padáním snovým obrazem jiným.

Hlavní strana

Sny a jejich význam

Sny a jejich výklad

Online snář

Psychologie snu

Zdroje snu

Sigmund Freud

Alfred Adler

C.G. Jung

Výklad snů a snář online

sny o vodě

sny o přírodě

 

sex a erotika ve snu

sny o létání a vznášení

 

bolest a sny

jak vydělat peníze a sny

Pád ve snu a výklad snu o padání šachtou, ze skály, do strže či velmi hluboké jámy, provází lidstvo odnepaměti, a sny s tímto snovým tématem snad prožil, zejména jako dítě téměř každý z nás. Sny o pádech a padáních jsou často spojeny s velmi živými sny a v dospělosti až s noční můrou. Noční děs se v dospělosti objevuje zřídka, avšak pokud se objeví, lidé popisují noční děs právě jako strmý pád ze strže či šachtou.

Pokud ve snu, ve kterém padáme nekontrolovatelným pádem dopadneme, znamená to podle mnohých lidových snářů příchod zdravotních komplikací, ba dokonce i smrti. Je zvláštní, že v popisech snů se fenomén pádu a s ním prožitého pocitu intenzivní hrůzy dojde ve většině případů k probuzení spícího hrůzou dříve, než dopadne. I proto možná dopadnutí ve snu není ve výkladu snu vykládáno jako pozitivní událost.

      

zvířata a sny

rodina a sny

přátelé a sny

partner a partnerské sny

sny a nabídka práce

sny o zdraví i nemoci

smrt a zemřelý ve snu

těhotenství, děti a sny

vzestup i pád ve snu

boj o prežití a sny

sny o budovách

sny o podzemí

Výklad snů o výstupech či túrách a jejich význam

věž i studna ve snu

noční děs a můry ve snu

Výklad snů o výstupech na hory, výklad snů o túrách či turistických výletech a jejich výklad lze spatřovat zejména v sexuálních přáních či v nevyřešených konfliktech v sexuální oblasti, které snová práce ve snu zpracovala do snových obrazů, které zdánlivě se sexem a sexuálnem nemají ve snu zdánlivě pranic společného.

Hora ve snu, věže, vysoké budovy či vůbec dlouhé předměty ve snu symbolizují penis; falus je znázorňován ve snu tzv. falickými symboly, což mohou být v podstatě všechny podlouhlé předměty válcovitého tvaru, včetně již zmíněných hor, věží či rozhleden. Výstup ve snu pak znázorňuje skrytou sexuální touhu či sexuální problém zasutý za bdělého stavu do nevědomí a vystupující ve snu v podobě těchto předmětů. Výstup pak symbolizuje sexuální akt, na jehož závěru je výstup zakončen orgasmem.

duchovní sny

nevěra ve snu

sny a hmotná nouze

sny, dobré jídlo a nápoje

ve snu je hudba zdarma

dovolená ve snu

útěk z vězení ve snu

sny z tělesného vjemu

sny o budoucnosti

sny o minulosti

  CZIN.eu     Pridat.eu   optimalizace PageRank.cz    

Partneři

Toplink - katalog odkazů

Website Analysis

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | © Interactive Investment 2010
Doporučujeme :

gesta a gestika

atomové hodiny

nostradamus

wikipedia

univerzita karlova

psychologie

seo optimalizace

tvorba www